KATALOGS
Grozs
Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Nospiežot "piekrītu", jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas šeit

Privātuma politika

Privātuma politika

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA SOFIA LUX, registrācijas numurs 40203265145, juridiskā adrese: Rīga, Dārzciema 60, LV-1073, mājaslapas adrese: www.maisondor.lv

Privātuma politika sniedz informāciju par to, kā SIA SOFIA LUX vāc, apstrādā, glabā, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā. 

Personas dati

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Pasūtot preci, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija, kuru jūs vēlaties sniegt. 

Klienta personas datu apstrādes pamats:

 • klienta piekrišana – klients pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem.
 • klientu pasūtījumu izpilde un darījuma noformēšana – lai pārdevējs varētu izpildīt klienta pasūtījumu, tam jāapkopo un jāapstrādā noteikti personas dati, kas tiek savākti pasūtījuma sagatavošanas laikā.

Pārdevējs var izmantot Jūsu peronas datus, lai:

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Informācijas nodošana trešajām personām

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām tikai gadījumos, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Personas datu glabāšanas ilgums

Jūsu personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai izpildītu preču pirkuma līgumu, bet ne mazāk, kā to nosaka mūsu darbību regulējošie tiesību akti. Jūsu personas dati, kuri tiek apstrādāti uz Jūsu piekrišanas pamata, tiek apstrādāti un glabāti līdz Jūsu piekrišanas atcelšanas dienai.

Datu drošība un datu labošana

 • visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi pārdevējam, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.
 • klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājaslapas saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājaslapa var izmantot sekojšās sīkdatnes:   

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājaslapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājaslapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājaslapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook, Instagram. 

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu.