KATALOGS
Grozs
Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Nospiežot "piekrītu", jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas šeit

Dāvanu kartes noteikumi

1. Pircējs, iegādājoties dāvanu karti, kļūst par tās lietotāju un ar dāvanu kartes iegādes faktu apliecina, ka ir iepazīnies ar šiem dāvanu kartes noteikumiem, piekrīt tiem un apņemas tos ievērot. 

2. Dāvanu karti ir iespējams iegādāties mājaslapā www.maisondor.lv vai mūsu birojā Dārzciema ielā 60-209.

3. Pircējs var iegādāties dāvanu kartes ar nominālo vērtību 50 EUR, 100 EUR, 150 EUR, 200 EUR, 300 EUR, 500 EUR.

4. Ar dāvanu karti var norēķināties par pirkumiem birojā (iesniedzot karti pārdevējam) vai mājaslapā www.maisondor.lv (norādot kartes numuru pasūtījuma piezīmēs).

5. Dāvanu karti pircējs var lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem - skaidru naudu vai maksājumu karti, ja pirkuma cena pārsniedz dāvanu kartes vērtību. Veicot pirkumus mājāslapā, pārsniegtā summa ir jāsamaksā ar rēķina starpniecību.

6. Ja pirkuma summa ir mazāka par dāvanu kartes vērtību, atlikums netiek izmaksāts.

7. Uz dāvanu kartes norādāma šāda informācija: dāvanu kartes numurs, dāvanu kartes nomināls, dāvanu kartes derīguma termiņš.

8. Dāvanu karte ir jāizmanto viena pirkuma ietvaros.

9. Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no iegādes brīža.

10. Dāvanu kartes lietotājs atbild par tās glabāšanu. Nozaudētas dāvanu kartes netiek atjaunotas. 

11. Persona, kura pārņēmusi dāvanu karti, kļūst par dāvanu kartes lietotāju un apliecina, ka ir iepazīnies ar dāvanu kartes lietošanas noteikumiem, piekrīt tiem un apņemas tos ievērot.